INTERESSANTE CONCERTKALENDERS - - - - - - - UPCOMING TOURS

BLUEBRIDGE INTERNATIONAL CALENDER

VOOR DE CONCERTEN IN NEDERLAND VERWIJZEN U WE GRAAG NAAR DEZE PAGINA EN ONZE VRIENDEN VAN BLUESMAGAZINE.NL

BEVERLY JO SCOTT (B/usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
 
Meuris
Muziekodroom, Hasselt
 

RHYTM & BLUES NIGHT

Walter Trout, Fink’s Sunday Night Blues Club, Marcus King Band, Nikki Hill, Joan Osborne, Con Brio, King of the World + BP Horns, Devon Allman, Jo Harman, Avery*Sunshine, Junior Mack, Dan Patlansky, Little Hurricane, The Paladins, Barrelhouse, Pokey LaFarge , The Reverend Shawn Amos, Woody Pines, DJ Voodoo Petrol

Oosterpoort , Groningen (NL)

 
Dan Patlansky
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
KIRK FLETCHER BAND (usa)
Goorblues, Wuustwezel
 
THE JAPANESE HOUSE uk
Trix, Antwerpen
 
Big James
Banana Peel, Ruislede
 

ROOTS & ROSES FESTIVAL

Stage "Roses"

Power Shake (BE) 11:00 > 11:35
ID!OTS (BE) 12:20 > 13:05
Powersolo (DK) 14:00 > 14:50
Fuzztones (USA) 15:50 > 16:50
The Experimental Tropic Blues Band (BE) 18:00 > 19:00
The Sonics (USA) 20:25 > 21:40

Festivalinfo , Lessines

Stage "Roots"

The Scrap Dealers (BE) 11:40 > 12:15
Woody Pines (USA) 13:10 > 13:55
Jake La Botz (USA) 14:55 > 15:45
The Pine Box Boys (USA) 16:55 > 17:55
Pokey LaFarge (USA) 19:05 > 20:20
The Paladins (USA) 21:45 > 23:00

 
Thomas Dybdahl
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS
VALERIE JUNE
ABflex, Brussel
 
Morgan Heritage
De Roma, Antwerpen
 
SPINVIS
ABbox, Brussel
 
De Held - Alcatraz
De Markthallen, Herk-de-Stad
 
THE FRED EAGLESMITH TRAVELLING STEAM SHOW (CA)
N9, Eeklo
 
GREGORY PORTER
AB, Brussel
 
Tamikrest (Mali)
C-Mine, Genk
 

MOULIN BLUES

Lurrie Bell & His Chicago Blues Band
Big Creek Slim & Peter Nande
The Santini-Jensen Project
Lil' Jimmy Reed
The Cash Box Kings
Thorbjørn Risager & the Black Tornado
Nick Schnebelen Band

Festivalinfo, Ospel (NL)

FREE TICKETS

MOULIN BLUES

Blues Harp Explosion ft. Magic Dick, James Harman en Giles Robson
The Paris Slim-Big Pete Low Down Trio
Davy Knowles
Southern Avenue
Grunting Pigs
Doyle Bramhall II
Blues Caravan 2017
Fred Eaglesmith
Woody Pines
Kirk Fletcher Band
Lance Canales & the Flood


Festivalinfo, Ospel (NL)

FREE TICKETS
Stef Kamil Carlens presents 'Stuck In The Status Quo'
AB, Brussel
 
Paul Carrack
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS
Marc Ford and the Neptune Blues Club
Manuscript, Oostende
 
Daan
Muziekodroom, Hasselt
 

Daan - Kadebostany - Sandor : Chapiteau
Isaac Delusion - Las Aves - Clara Luciani : Orangerie
Moaning Cities - Last Train - (run) SOFA : Rotonde
Albin de la Simone : Grand Salon De Concert!

 
Fred Eaglesmith (CAN)
Porgy & Bess, Terneuzen (NL)
 
Venice
De Bosuil, Weert (NL)
FREE TICKETS
Anna Tivel & Jeffrey Martin
LuxorLive, Arnhem (NL)
LULA PENA
CC Muze, Heusden - Zolder
 
West my Friend
Toogenblik, Haren
 
Camille : Cirque Royal
Behind Hungry Music: Worakls Band - N’to & Joachim Pastor Live present Sinners - Stereoclip live : Chapiteau
Superpoze - Tout Va Bien : Orangerie
The Big Moon - Jesca Hoop : Rotonde
Valgeir Sigurðsson - Payne : Grand Salon De Concert!
 
Caetano Veloso
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
FREE TICKETS

Bachar Mar-Khalifé presents "The Water Wheel" (Creatie) - Yasmine Hamdan : Cirque Royal
FKJ - Romare Full Live Band - Todiefor - R.O : Chapiteau
Max Cooper presents "Emergence" - Haring (release) - Tennyson : Orangerie
The Comet Is Coming - TITLE : Rotonde

 
Egidio 'Juke' Ingala & The Jacknives (IT)
Goorblues, Wuustwezel
 
Tindersticks : The Film & Music Project "Minute Bodies" & Concert : Cirque Royal
Hercules & Love Affair - Youngr - Rocky : Chapiteau
Fishbach - Wuman - Cléa Vincent : Orangerie
Gruppo Di Pawlowski - Cocaine Piss : Rotonde
La Jérôme (creatie) - Mario Batkovic : Grand Salon De Concert!
 

Magnus - Agar Agar - Whispering Sons : Chapiteau
Noa Moon (release) - Pale Grey (release) - Barbagallo - Aliocha : Orangerie
FùGù Mango (release) - INÜIT : Rotonde
Témé Tan - Le Motel : Grand Salon De Concert!

 

Asgeir - Halehan - Shitkid : Cirque Royal
Sleaford Mods - Powell - Shame - Mark Wynn : Chapiteau
Shannon Wright - Chantal ACDA - Clare Louise : Orangerie
Communions - Ulrika Spacek - Froth : Rotonde
Esmerine - Clément Nourry "Under The Reefs Orchestra" : Grand Salon De Concert!

 
The Nights & Chilly Willy
Theater Ootelo, Mol
 
Jacques - BRNS - Robbing Millions : Cirque Royal
Angel Olsen - Ryley Walker - Tim Darcy : Chapiteau
Møme : Orangerie
Cherry Glazerr - ENDZ (release) : Rotonde
Bing & Ruth - Going : Grand Salon De Concert!
 
Lurrie Bell & His Chicago Blues Band
Muziekodroom, Hasselt
FREE TICKETS
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
   
Suarez - Juliette Armanet : Cirque Royal
Dope DOD - Alltta (20syl & Mr. J. Medeiros) - The Geek x VRV : Chapiteau
Thomas Azier - Rive : Orangerie
Tim Dup - Eddy De Pretto : Rotonde
Thor & Friends - Le Ton Mité : Grand Salon De Concert!
   
Torgeir Waldemar
LuxorLive, Arnhem (NL)
   
Konoba - Sonnfjord - Valkø : Cirque Royal
Broken Back - Napkey : Chapiteau
Caballero & JeanJass : Orangerie
Hydrogen Sea Extended : Grand Salon De Concert!
   
Warhaus - Mountain Bike (release) - All We Are : Cirque Royal
! After Party ! Factory Floor invites Babyfather - Paula Temple - Throwing Snow - Zebra Katz : Orangerie/Rotonde
20 ans D'Ici D'ailleurs: Chapelier Fou - Mendelson - Winter Family : Orangerie
Niño de Elche - Phoenician Drive : Grand Salon De Concert!
 
Arno - Girls In Hawaii - Mélanie De Biasio (drieluik met Musiques Nouvelles) : Cirque Royal
Thee Oh Sees - La Jungle - The Glücks : Chapiteau
Chassol "Indiamore" - Marc Melià - Mandolin Sisters : Orangerie
BCUC : Rotonde
Kele Okereke Solo Acoustic : Grand Salon De Concert!
 

Mathieu Boogaerts - Angèle

Grand Salon De Concert!

 
The Sha-La-Lee's + Ron Gallo
Muziekodroom, Hasselt
 
FREE TICKETS

An Pierlé (release)

Lieu extérieur

   
Madeleine Peyroux
ABflex, Brussel
 

Muzsikas (HU) stelt voor: Hanga Borbala Kacso (HU)
Amfitheater van het Warandepark in Diest (bij slecht weer is er een binnenlocatie)

Muzikale wandelingen klik hier

 

Terry Riley & Gyan Riley - Lubomyr Melnyk

Cirque Royal

 

Fay Hield (UK) & Tim Eriksen (USA) feat. MandolinMan
Dorpskerk Langdorp

Muzikale wandelingen klik hier

 
Wovenhand
De Casino, Sint-Niklaas
 

'Door de overlevenden' met Astrid Nijgh (NL), Stoomboot & Lennaert Maes
Bovenzaal Bergom

Muzikale wandelingen klik hier

 

DUVEL BLUES

Eerste namen:
Davina and The Vagabonds
Marino Noppe Band
Matt Andersen
Rick Estrin & the Nightcats
Walter Wolfman Washington

JH Kabal , Ruisbroek

Onder de 26 gratis!!!

FREE TICKETS

Sean Rowe
Arenbergschouwburg, Antwerpen
FREE TICKETS

Le Rêve de Flo (FR-BE)
Beddermolen Tongerlo

Muzikale wandelingen klik hier

 
DAVINA & THE VAGABONDS (usa)
Goorblues, Wuustwezel
 
Muzikale wandelingen klik hier  
Hooverphonic: In wonderland
CCHA, Hasselt
 
The Hackensaw Boys
Poppodium 13 op locatie: Paradox, Tilburg (NL)
 
Isbells
CCHA, Hasselt
 
Julie Byrne
ABclub, Brussel
 
THE BEACH BOYS
Koninklijk Circus, Brussel
 
Paul Weller
AB, Brussel
 
Buffalo Tom plays 'Let Me Come Over' - 25th Anniversary Tour
AB, Brussel
 
Gove't Mule
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS
ROGER HODSON EX - SUPERTRAMP
Koninklijk Circus, Brussel
 

Be-Mine Blues festival

Dirty Hips
Chilly Willy
The Night Time Heroes
Rocco Dituro & Mauro Pawlowski met the Be-Mine Blues Experience

Mijnterrein , Beringen

Onder de 16 gratis!!!
Alan Stivell
De Roma, Antwerpen
 
THE VEGABONDS
Manuscript, Oostende
 
Bellemont
Toogenblik, Haren
 
Hazmat Modine + The Rhythm Junks
De Roma, Antwerpen
FREE TICKETS
KRIS KRISTOFFERSON
De Roma, Antwerpen
MEENA CRYLE & THE CHRIS FILMORE BAND (Au / USA )
Goorblues, Wuustwezel
 
Het Zesde Metaal + Spinvis
OLT, Deurne
 
Bootsy Collins
OLT, Deurne
 

HOOKROCK

19h00 - 20h15: BLUEBIRD (B)
20h45 - 22h00: THE LIBERATORS (NL)
22h30 - 24h00: ANA POPOVIC (USA)
00h30 - 02h00: COSMO'S FOGER-T (B)

OC Rooierheide , Diepenbeek

 

HOOKROCK

14h00 - 15h00: HELIX ELECTRIX (B)
15h30 - 16h30: MIKE'S ELECTRIC MUD (NL)
16h55 - 18h15: FOSSEN & STRUIJK BAND (NL)
18h40 - 20h00: THE LEROI BROTHERS (USA)
20h25 - 21h45: TORONZO CANNON (USA)
22h10 - 23h30: IMPERIAL CROWNS (USA)
23h55 - 01h15: DOGHOUSE SAM BLUES REVUE (B)

OC Rooierheide , Diepenbeek

Zaterdag tijdens pauze's:
CC JEROME TRIO (NL)
SWAMP (NL)
 
Kurt Vile & The Violators
OLT, Deurne
 

GENT JAZZ FESTIVAL

Grace Jones, GoGo Penguin, Miles Mosley, Kadhja Bonet, United Vibrations

Fesivalinfo , Gent

 

GENT JAZZ FESTIVAL

Eerste namen: Christian Scott, French Quarter, Christian McBride's, Herbie Hancock
Ben Wendel Group, SCHNTZL

Fesivalinfo , Gent

 

BOSPOP MAIN STAGE

11:00-11.45
12.45-13.45
14.45-15.45 Bløf
16.45-17.45 Vintage Trouble
18.45-19.45 The Pretenders
20.45-22.00 Beth Hart
23:00-00:30 Doe Maar

Fesivalinfo , Weert (NL)

BOSPOP SECOND STAGE

11.45-12.45
13.45-14.45 Laurence Jones
15.45-16.45
17.45-18.45
19.45-20.45
22.00-23.00

Fesivalinfo , Weert (NL)

 

GENT JAZZ FESTIVAL

Wayne Shortner Quartet, McCoy Tyner Trio with Geri Allen & Craig Taborn, Bassdrumbone,Tomasz Stańko / Enrico Rava Quintet

Fesivalinfo , Gent

   

BOSPOP MAIN STAGE

11:00-11.45
12.45-13.45
12.45-13.45
14.45-15.45 Anastacia
16.45-17.45 Wolfmother
18.45-19.45 Dropkick Murphys
20.45-22.00 Anouk

Fesivalinfo , Weert (NL)

BOSPOP SECOND STAGE

11.45-12.45 Xander & the Peace Pirates
13.45-14.45 My Baby
15.45-16.45 Airbourne
17.45-18.45
19.45-20.45 Gogol Bordello
22.00-23.00 Supertramp’s Roger Hodgson

Fesivalinfo , Weert (NL)

 

GENT JAZZ FESTIVAL

Eerste namen: LABtrio, Omer Avital Quintet, Vincent Peirani & Emile Parisien, Norah Jones
Yves Peeters Gumbo, Kleptomatics

Fesivalinfo , Gent

   

GENT JAZZ FESTIVAL

Makaya McCraven, Makaya McCraven, Robert Glasper Experiment, Robert Glasper Experiment, STUFF., Kamasi Washington, Shabaka and The Ancestors

Fesivalinfo , Gent

 

Blues Peer

Eerste namen:
ZZ Top (USA) - The Blind Boys of Alabama (USA) - Jools Holland & His Rhythm & Blues Orchestra (UK) - The Magpie Salute (USA) - Mike Zito (USA) - The Red Devils (USA/NL) - Winterland '76 (B)

Festivalinfo , Peer

 

GENT JAZZ FESTIVAL

Stadt, Ivy Falls, BRAIN//CHILD, Peter Doherty, Mount Soon, Trixie Whitley, Blow Trio

Fesivalinfo , Gent

 

Blues Peer

Eerste namen:
ZZ Top (USA) - The Blind Boys of Alabama (USA) - Jools Holland & His Rhythm & Blues Orchestra (UK) - The Magpie Salute (USA) - Mike Zito (USA) - The Red Devils (USA/NL) - Winterland '76 (B)

Festivalinfo , Peer

 

GENT JAZZ FESTIVAL

Hypochristmutreefuzz, DAAU, Chrysta Bell, Archive, Einstürzende Neubauten, Fire!

Fesivalinfo , Gent

 

Blues Peer

Eerste namen:
ZZ Top (USA) - The Blind Boys of Alabama (USA) - Jools Holland & His Rhythm & Blues Orchestra (UK) - The Magpie Salute (USA) - Mike Zito (USA) - The Red Devils (USA/NL) - Winterland '76 (B)

Festivalinfo , Peer

 

SJOCK ROCK

Met o.a.
Bad Releigion, The Hellacopters, The Fleshtones, New Bomb Turks, Nashville Pussy, Zeke, The Hookers, The Howlin’ Jaws, The Living End, Sha-La-Lee’s, Guana Batz, CC Jerome’s Jetsetters, Crystal and Runnin’ Wild

Festivalinfo , Gierle

 

SJOCK ROCK

Met o.a.
Bad Releigion, The Hellacopters, The Fleshtones, New Bomb Turks, Nashville Pussy, Zeke, The Hookers, The Howlin’ Jaws, The Living End, Sha-La-Lee’s, Guana Batz, CC Jerome’s Jetsetters, Crystal and Runnin’ Wild

Festivalinfo , Gierle

 

SJOCK ROCK

Met o.a.
Bad Releigion, The Hellacopters, The Fleshtones, New Bomb Turks, Nashville Pussy, Zeke, The Hookers, The Howlin’ Jaws, The Living End, Sha-La-Lee’s, Guana Batz, CC Jerome’s Jetsetters, Crystal and Runnin’ Wild

Festivalinfo , Gierle

 

ROCK HERK

Met o.a.
Blackbox Revelation, Dinosaur Jr., Channel Zero, Booka Shade, Tout Va Bien, Jacle Bow, Warhaus, Brutus, Double Veterans, Deez Nuts en Oathbreaker

Festivalinfo , Herk-de-Stad

 

ROCK HERK

Met o.a.
Blackbox Revelation, Dinosaur Jr., Channel Zero, Booka Shade, Tout Va Bien, Jacle Bow, Warhaus, Brutus, Double Veterans, Deez Nuts en Oathbreaker

Festivalinfo , Herk-de-Stad

 

JAZZ MIDDELHEIM

Eerste namen en eert Monk, Lennon, Mingus en Blakey met tributes door Randy Weston, Bill Frisell, Mingus Big Band En Tony Allen Quartet

Festivalinfo , Park Den Brandt

 

JAZZ MIDDELHEIM

Eerste namen en eert Monk, Lennon, Mingus en Blakey met tributes door Randy Weston, Bill Frisell, Mingus Big Band En Tony Allen Quartet

Festivalinfo , Park Den Brandt

 

JAZZ MIDDELHEIM

Eerste namen en eert Monk, Lennon, Mingus en Blakey met tributes door Randy Weston, Bill Frisell, Mingus Big Band En Tony Allen Quartet

Festivalinfo , Park Den Brandt

 

OETSLOVEN BLUES 19de editie

Basement Blues Band
Greenwood
Black Cat Bisquit
The Blue Chevy's
The Backseat Boppers

Festivalinfo , Wellen

 

JAZZ MIDDELHEIM

Eerste namen en eert Monk, Lennon, Mingus en Blakey met tributes door Randy Weston, Bill Frisell, Mingus Big Band En Tony Allen Quartet

Festivalinfo , Park Den Brandt

 
Bryan Adams
Festivalpark,Middelkerke

Nostalgie Beach Festival

UB40
The Boomtown Rats
Bananarama
Nik Kershaw
The Romantics
The Kids

Festivalinfo ,Middelkerke

 

Blueshappening Zelzate

Chilly Willy & Loony Goony & The Free American Indian Hippy Blues Street Fruits (B)
Little Steve & Big Beat (NL)
Little Hook (B)
The Revolutionairs (UK)

Festivalinfo ,Zelzate

 

SWING WESPELAAR

19:00-20:15 / D-Tale (BE)
20:45-22:15 / Jimmy Johnson (USA)
22:45-00:15 / Popa Chubby (USA)

Festivalinfo ,Wespelaar

GRATIS !!!

SWING WESPELAAR

Saturday & Sunday line-up to be announced

Festivalinfo ,Wespelaar

GRATIS !!!

SWING WESPELAAR

Saturday & Sunday line-up to be announced

Festivalinfo ,Wespelaar

GRATIS !!!

Gevarenwinkel Bues & Roots Festival 20ste editie

Line-up to be announced

Festivalinfo ,Herselt

 

Gevarenwinkel Bues & Roots Festival 20ste editie

Line-up to be announced

Festivalinfo ,Herselt

 

Gevarenwinkel Bues & Roots Festival 20ste editie

Line-up to be announced

Festivalinfo ,Herselt

 

 

INTERESSANTE CONCERTKALENDERS

 


 

 

UPCOMING TOURS


Sugar Ray & The Bluetones - March & November 2017
Junior Watson Band - April 2017
Lurrie Bell & Band - Mai 2017 & July 2017
Doyle Bramhall II - April / May 2017
Trudy Lynn Band - May / June 2017
Johnny Rawls & Band - July & November 2017
Sugaray Rayford Band - September / November 2017
more info : LowTone Music

 

BLUEBRIDGE INTERNATIONAL CALENDER

BlueBridge Network International

BlueBridge tours 2017/2018


SHAWN HOLT & The Teardrops (USA) - Chicago Blues. Son of Magic Slim.
EUROPE Tour 11.05. - 27.05.2017

11.05. Menen (B), CC De Steiger
12.05. Hermalle (B), CC Engis
13.05. Chemnitz (D), Pentagon 3
15.05. Ingolstadt (D), Neue Welt
17.05. Oupeye (B), Chateau d´Oupeye
18.05. Brugge (B), Comtoir des Arts
20.05. Eutin (D), Baltic Blues
21.05. Vlierden (NL), Zaal Thijssen
25.05. Paris (F), Le Meridian
26.05. Paris (F), Le Meridian
27.05. Paris (F), Le Meridian

CHRIS O´LEARY Band (USA) - contemporary Blues/R&B
EUROPE Tour September 2017

08.09. Chemnitz (D), Eiscafe Temmler
10.09. Gooreind (B), Goorblues
11.09. Ruiselede (B), Banana Peel
12.09. Seclin (F), Le Croque Notes
14.09. Menen (B), CC De Steiger
15.09. Hermalle (B), CC Engis
17.09. Wageningen (NL), XXL Blues Club
...more dates tbc

TONY COLEMAN (BB KING drummer) & HENRY CARPANETO 5tet (USA/IT)
- Blues/Funky Blues/R&B - CD-Release EUROPE Tour 26.10. - 12.11.2017

27.10. Hermalle (B), CC Engis
28.10. Brackenheim (D), Kulturforum
30.10. Ruiselede (B), Banana Peel
04.11. Deventer (NL), Git Go
06.11. Kassel (D), Theaterstuebchen
09.11. Chiavari (IT) - Venue tba
11.11. ITALY - tbc
...more dates tbc

CARLOS DEL JUNCO trio (CAN/EU) - Harmonica Blues/multi-awarded World-Champ
EUROPE Tour 01.11. - 12.11.2017

01. - 05.11. Trossingen (D), Hohner WHF
06.11. Ruiselede (B), Banana Peel
07.11. Oupeye (B), Chateau d´Oupeye
08.11. Ingolstadt (D), Neue Welt
...more dates tbc

SHAWN HOLT & The Teardrops (USA) - Chicago Blues. Son of Magic Slim.
EUROPE Tour 22.01. - 31.01.2018 / Scandinavia Tour 01.02. - 17.02.2018

24.01. Rubigen (CH), Muehle Hunziken
25.01. Baden (CH), Nordportal
26.01. Schopfheim (D), Agathen
29.01. Ruiselede (B), Banana Peel
...more dates tbc ‘

SMOKEY HOLMAN and TWEED (USA) – Blues/Soul-BluesS/R&B
EUROPE Tour 09.03. - 26.03.2018

09.03. Brackenheim (D), Kulturforum
10.03. Gaildorf (D), Kulturschmiede
12.03. Schopfheim (D), Agathen
13.03. Weil (D), Kesselhaus
15.03. Menen (B), CC de Steiger
16.03. Hermalle (B), CC Engis
23.03. Chemnitz (D), Eiscafe Temmler
26.03. Ruiselede (B), Banana Peel
...more dates tbc

Tours 2017

March - James Armstrong & Henry Carpaneto Band (USA/I) - 2014 JIMI award winner. Contemporary Blues
April - JP Soars & The Red Hots (USA) - modern electric Blues
May - Shawn Holt & The Teardrops (USA) – Chicago Blues/son of Magic Slim
Summer tour in progress... more info comes soon.
Aug./September - Chris O´Leary Band (USA) - contemporary Blues/R&B
Oct./Nov. - Tony Coleman (BB King) & Henry Carpaneto 5tet (USA/I) - Blues/Funky Blues/R&B. BB King drummer...
November - Carlos del Junco trio (CAN/EU) - Multi-award winner. Harmonica Blues at its best.
November - Bruce Katz Band feat. Chris Vitarello (USA) - contemporary Organ/Piano Blues-Jazz

Tours 2018

January - Shawn Holt & The Teardrops (USA) - Chicago Blues/son of Magic Slim
March - Smokey Holman and Tweed (USA) - Blues/Soul-Blues/R&B
May - JP Soars & The Red Hots (USA) - modern electric Blues
...more tours tba/tbc soon.

BlueBridge Network International
...you get more than just an artist
http://www.bluebridge-network.com
info@bluebridge-network.com
bluebridgenetwork@gmail.com
http://www.bluegate-media.com
ray@bluegate-media.com
fon Europe +49.40.640.89201 * Skype - raybodenstein * fon Europe +49.176.4832.7369
*** please visit our YouTube channel www.youtube.com/user/RayBodenstein ***
*** all tours presented by www.rootstime.be ***