INTERESSANTE CONCERTKALENDERS - - - - - - - UPCOMING TOURS

BLUEBRIDGE INTERNATIONAL CALENDER

VOOR DE CONCERTEN IN NEDERLAND VERWIJZEN U WE GRAAG NAAR DEZE PAGINA EN ONZE VRIENDEN VAN BLUESMAGAZINE.NL

The Black Angels + A Place To Bury Strangers
AB, Brussel
 
Arches/Cluster Kerkconcert van An Pierlé! Locatie: Sint-Quintinuskathedraal  i.s.m. CCHA
Muziekodroom, Hasselt
 
Chris Pureka (USA)
Cultuurcentrum De Breughel, Bree
FREE TICKETS
Lon Eldridge (US) & Steven Troch 
Missy Sippy, Gent
GRATIS !!!
Jarboe & Father Murphy (US/IT)
N9, Eeklo
 
Third Eye Blind
Het Depot, Leuven
 
LAYLA ZOE & SASS JORDAN
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
EMA - Dubais
Botanique, Brussel
 
The Districts - A Boy With A Beard
Botanique, Brussel
 
Foyer Soiree: Steven De bruyn & Eugene Chadbourne
Handelsbeurs, Gent
 
Sarah Jane Scouten and the Honky Tonk Wingmen 
Missy Sippy, Gent
GRATIS !!!
Matthew & The Atlas
Muziekgieterij, Maastricht (NL)
 
Lon Eldridge & Steven Troch
Café Het Goed Voorbeeld, Lier
 
Stoomboot
AB, Brussel
 
Fetoush
Missy Sippy, Gent
GRATIS !!!
SUGARAY RAYFORD BAND
GC De Wildeman, Herent
FREE TICKETS
Trevor Sensor
Botanique, Brussel
 
Curse of Lono + Texmachine
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
SIMO
ABclub, Brussel
 
Loney Dear
AB Salon, Brussel
 
The Drums - Broadcast Island
Botanique, Brussel
 
WINTERLAND '76 - 'A tribute to the music of The Band'
CC Muze, Heusden-Zolder
 
Nicolas Michaux en band
Zwarte Doos, Neerpelt
 
BUSH uk + RAVENEYE uk
Trix, Antwerpen
ROLAND, DEREK, RONY & STEVO
De Zwerver, Leffinge
FREE TICKETS
The Rosenberg Trio
De Roma, Borgerhout
 
PAPA ROACH us + FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES uk
Trix, Antwerpen
 
Daniel Romano + Paper wings
De Casino, Sint-Niklaas
 
GAVIN JAMES ie + CRAIG GALLAGHER ie
Trix, Antwerpen
 
Hanni El Khatib
Botanique, Brussel
 
HT Roberts (begeleid door Bruno Deneckere)
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
Vision (BE) en The Dave Specter Band feat. Tad Robinson (USA)
Stadsschouburg, Brugge
 
The Corey Dennison Band (USA)
De Bruinvis, Hombeek (Mechelen)
 
JOANNE SHAW TAYLOR
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
Gong (UK)
N9, Eeklo
 
The Blues Guy Verlinde & The Houserockers (BE/NL) en The Corey Dennison Band (USA)
Stadsschouburg, Brugge
 

PLAY

SX - RAKETKANON - EQUAL IDIOTS - TSAR B -GLINTS - WWWATER - WHISPERING SONS - MILO MESKENS - MIND RAYS - STATUE - TÉMÉ TAN  DZ DEATHRAYS - SHHT - DARRELL COLE - SCHADUWLAND - ELLEN STEEGEN - BLOW TRIO - F.U.N.C - TELLAVISION

Festivalinfo

 
Slowdive - Blanck Mass
Botanique, Brussel
 
Newton Faulkner
Botanique, Brussel
 
Cold Specks + special guest LA Timpa
Botanique, Brussel
 
LAYLA ZOE (Can)
Spirit of 66, Verviers
 
De Foyer
The Corey Dennison Band (USA)
De Foyer, Zottegem
 
My Baby
ABclub, Brussel
 
HAMILTON LOOMIS (usa) 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Declan McKenna
Botanique, Brussel
 
Hannah Williams & The Affirmations
Nest, Gent
FREE TICKETS
Slaid Cleaves (USA)
Cultuurcentrum De Breughel, Bree
FREE TICKETS
Tamino
AB, Brussel
 
MARIAN HILL us
Trix, Antwerpen
 
Chris Rea
Vorst Nationaal, Brussel
Mike Morgan & Jim Suhler US
Muziekodroom, Hasselt
Airborne
Het Depot, Leuven
 
Angus & Julia Stone
Vorst Nationaal, Brussel
MANdolinMAN - Unfolding the roots
Cultuurcentrum De Breughel, Bree
 
IAN SIEGAL
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
Beth Dito
AB, Brussel
 
Omar Souleyman
Het Depot, Leuven
 
An Pierlé (cd-release) in Gentse Sint-Jacobskerk
Handelsbeurs, Gent
 
BLUES NIGHT: Laurence Jones (UK) + The BluesBones
De Warande, Turnhout
FREE TICKETS
Pablo Moses (JM)
N9, Eeklo
 
Grizzly Bear
AB, Brussel
 
Spiral Stairs + Canshaker Pi
Nest, Gent
FREE TICKETS
Epica
Het Depot, Leuven
 
Marble Sounds feat. Cacso Phil
CCHA, Hasselt
 
Kate MacLeod (USA)
Cultuurcentrum De Breughel, Bree
FREE TICKETS
Stoomboot
ABclub, Brussel
 
Gary Nuwman
Het Depot, Leuven
 
Jasper Steverlinck
Botanique, Brussel
 
The Sherlocks
Botanique, Brussel
 
Michelle David & The Gospel Sessions (US/NL)
N9, Eeklo
 
Nouvelle Vague
Het Depot, Leuven
 
Aimee Mann: Mental Illness Tour
De Roma, Borgerhout
FREE TICKETS
Mogwai
AB, Brussel
Equal Idiots
ABclub, Brussel
 

3de Rock & Blues Night

Naft
Bourbon Street
Steven Troch Band
Robert Smith Bluesband

Buurthuis Genendijk, Ham

FREE TICKETS
BEN MILLER BAND
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
St. Vincent
AB, Brussel
 
THE BREEDERS us + PINS uk
Trix, Antwerpen
Amadou & Mariam
AB, Brussel
 
KT Tunstall
Botanique, Brussel
 
Dotan
Botanique, Brussel
 
HOGJAW (usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
STUFF
CCHA, Hasselt
 
Skinny Lister
De Roma, Borgerhout
 
Ben Miller Band
Madeleine, Brussel
Motorpsycho
De Casino, Sint-Niklaas
 
Ben Miller Band
Vooruit, Gent
FREE TICKETS
Clint Westwood
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
Sarah Ferri
CC Muze, Heusden-Zolder
 
Douglas Firs
ABclub, Brussel
 
ALBERT LEE
GC De Wildeman, Herent
FREE TICKETS
Lambchop
De Roma, Borgerhout
FREE TICKETS
Motorpsycho
Botanique, Brussel
 
Chuck Prophet & The Mission Express
ABclub, Brussel
 
Ride
Botanique, Brussel
 
Lambchop
CCHA, Hasselt
 
SARI SCHORR & The Engine Room (usa/uk)... feat INNES SIBUN on guitar 
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Heather Nova
Het Depot, Leuven
 
Johnny Flynn & The Sussex Wit
ABclub, Brussel
 
Intergalactic Lovers
AB, Brussel
 
Godspeed You! Black Emperor - Jessica Moss
Botanique, Brussel
 
Dia de los Muertos met Orkesta Mendoza & Mariachi Reloaded
De Roma, Borgerhout
FREE TICKETS
KEVIN MORBY + JESS WILLIAMSON
De Zwerver, Leffinge
FREE TICKETS
Spoon
Botanique, Brussel
 
MANU LANVIN & The Devil Blues (F) + JOHNNY GALLAGHER & The Boxtie Band (uk)
Spirit of 66, Verviers
 

CHUCK PROPHET & THE MISSION EXPRESS (US) / Curse Of Lono (UK)
N9, Eeklo

 
The Dream Syndicate
Het Depot, Leuven
 
Jason Isbell and the 400 Unit
AB, Brussel
 
Kevin Morby
Botanique, Brussel
 
Boss Hog
Vooruit, Gent
FREE TICKETS
Ron Pope
Het Depot, Leuven
 
Sam Amidon
ABclub Brussel
 
Stu Larsen
Botanique, Brussel
 
The War On Drugs
Vorst Nationaal, Brussel
CELTIC DAY - Tony McManus, Soig Sibéril & Beppe Gambetta
CC Muze, Heusden-Zolder
 
Spinvis
Het Depot, Leuven
 
Cigarettes After Sex
AB, Brussel
 
Millionaire
Handelsbeurs, Gent
MANFRED MANN EARTH BAND (uk)
Salle Le Kursaal, Limbourg
FREE TICKETS
Pat Metheny
De Roma, Borgerhout
 
Spinvis
Muziekodroom, Hasselt
 
The Residents (i.s.m. Sinner's Day)
Het Depot, Leuven
 
The Doobie Brothers
Vorst Nationaal, Brussel
Arlan Feiles (USA)
Cultuurcentrum De Breughel, Bree
FREE TICKETS
Doghouse Sam & his Magnatones (B) - CD release party
Muziekodroom, Hasselt
GRATIS !!!
The Americans
ABclub, Brussel
   
BLACK LIPS us
Trix, Antwerpen
   
Coely
Handelsbeurs, Gent
 
Keep The Home Fires Burning
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
MANFRED MANNS EARTH BAND
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
The Horrors
Het Depot, Leuven
 
Liars - Happy Meals
Botanique, Brussel
 
Absynthe Minded (albumvoorstelling)
Handelsbeurs, Gent
STEVE HARLEY & COCKNEY REBEL
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS

Turnhout RootsNight #9

The Buckshots (B)
The Cactus Blossoms (USA)
The Wild Ones (B)

De Warande - Kuub, Turnhout

 
Aziza Brahim
De Casino, Sint-Niklaas
 
Mount Eerie (solo): kerkconcert
Brigittinekapel , Brussel
 
Nordmann (CD release)
Handelsbeurs, Gent
Jamiroquai
Sportpaleis, Antwerpen
POPA CHUBBY
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
Father John Misty
AB, Brussel
 
Julien Baker
Botanique, Brussel
 
LEIF VOLLEBEKK can
Trix, Antwerpen
 
POPA CHUBBY (usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Fisher Z
De Roma, Borgerhout
 
Lost Horizons
Botanique, Brussel
 
Billy Ocean
De Roma, Borgerhout
 
TOMMY CASTRO & The Painkillers (usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
The Waterboys
De Roma, Borgerhout
 
Los Hijos de la Montaña
De Casino, Sint-Niklaas
 
The Bugaboos
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
Fleet Foxes
AB, Brussel
 
Curtis Harding
Botanique, Brussel
 
SONGHOY BLUES
De Zwerver, Leffinge
FREE TICKETS
RUMOURS - 40 YEARS
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
Absynthe Minded
De Roma, Borgerhout
 
Fleet Foxes
AB, Brussel
 
ÁSGEIR is + GORDI au
Trix, Antwerpen
 
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Botanique, Brussel
 
DANNY BRYANT XXL SHOW
Muziekcentrum De Bosuil, Weert
FREE TICKETS
Albert Hammond
CC Leopoldsburg, Leopoldsburg
 
The Colorist Orchestra & Lisa Hannigan
Het Depot, Leuven
 
PARADISE nor/uk
Trix, Antwerpen
 
Millionaire 
Muziekodroom, Hasselt
 
PAUL LAMB & THE KING SNAKES
GC De Wildeman, Herent
FREE TICKETS
Fink
AB, Brussel
 
ROBIN TROWER (uk)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Black Rebel Motorcycle Club
De Roma, Borgerhout
FREE TICKETS
Flath Earth Society & David Bovée
De Roma, Borgerhout
 
Jasper Steverlinck
CCHA, Hasselt
 
Josh Rouse
ABclub, Brussel
 
The Amazons
ABclub, Brussel
 
MARK LANEGAN BAND us + JOE CARDAMONE us + LYENN b
Trix, Antwerpen
 
LOW SOCIETY (usa)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
De Mens
Het Depot, Leuven
 
Wolf Parade
Botanique, Brussel
 
Billy Bragg
De Roma, Borgerhout
FREE TICKETS
KARL BLAU
De Zwerver, Leffinge
FREE TICKETS
Medicine Tribe presents Nahko: My Name Is Bear
Het Depot, Leuven
 
ANA POPOVIC (Serbia/USA)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Mac DeMarco
AB, Brussel
 
Charles Pasi
ABclub, Brussel
 
PUBLIC SERVICE BROADCASTING uk
Trix, Antwerpen
 
Het Zesde Metaal
Vooruit, Gent
The Tannahill Weavers
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
On Moonlight and Rain: The Golden Glows, Valgeir Sigurðsson & B.O.X (Baroque Orchestration X)
CCHA, Hasselt
 
Het Zesde Metaal
AB, Brussel
 
Het Zesde Metaal
De Roma, Borgerhout
 
Yevgueni (cd-release) / support: Janne Schra
Handelsbeurs, Gent
 
Tjens Matic
De Casino, Sint-Niklaas
 
JAN SWERTS - 'Schaduwland'
CC Muze, Heusden-Zolder
 
Golden Earring
De Roma, Borgerhout
 
Charles Bradley
De Roma, Borgerhout
 
Alison Moyet
De Roma, Borgerhout
 
Gogol Bordello
De Roma, Borgerhout
FREE TICKETS
BAND OF FRIENDS ... a celebration of RORY GALLAGHER's Music
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Grey & Grumpy + Jan Van Kelst
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
A tribute to the music of The Band: Winterland '76
CCHA, Hasselt
 
The Doobie Brothers
Vorst Nationaal, Brussel
ELLIOTT BROOD
De Zwerver, Leffinge
FREE TICKETS
Destroyer
Botanique, Brussel
 
NAZARETH (Scotland)
Spirit of 66, Verviers
FREE TICKETS
Tinariwen
De Casino, Sint-Niklaas
 
K's Choice
AB, Brussel
 
Trudy Lynn feat Steve Krase & The Özdemirs (USA/D)
Muziekodroom, Hasselt
Triggerfinger
AB, Brussel
 
Spinvis / support: Aeham Ahmad
Handelsbeurs, Gent
 
Jesse Bardwell & The Free Union
Toogenblik, Haren (Brussel)
 
Condor Gruppe & Daau
De Roma, Borgerhout
 
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
 
Triggerfinger
AB, Brussel
 
Last Train
Botanique, Brussel
 
Charles Bradley: extra concert
De Roma, Borgerhout
 
Taxiwars + Black Flower + BRZZVLL + De Beren Gieren + AAN/EOP + The Mechanics
AB, Brussel
 
Melanie De Biasio presents 'Lilies'
AB, Brussel
 
Jasper Steverlinck
Handelsbeurs, Gent
The Van Jets
AB, Brussel
 
Spinvis
De Roma, Borgerhout
 
Tjens Matic
AB, Brussel
 
Depedro
Handelsbeurs, Gent
 
Iron & Wine
AB, Brussel
 

 

INTERESSANTE CONCERTKALENDERS

 


 

UPCOMING TOURS


Sugar Ray & The Bluetones - March & November 2017
Junior Watson Band - April 2017
Lurrie Bell & Band - Mai 2017 & July 2017
Doyle Bramhall II - April / May 2017
Trudy Lynn Band - May / June 2017
Johnny Rawls & Band - July & November 2017
Sugaray Rayford Band - September / November 2017
more info : LowTone Music

 

BLUEBRIDGE INTERNATIONAL CALENDER

BlueBridge Network International

BlueBridge tours 2017/2018

Also check out our mobile friendly website @ BlueBridge Network International Mobile

CHRIS O´LEARY Band (USA) - contemporary Blues/R&B
EUROPE Tour September 2017

08.09. Chemnitz (D), Eiscafe Temmler
10.09. Gooreind (B), Goorblues
11.09. Ruiselede (B), Banana Peel
12.09. Seclin (F), Le Croque Notes
14.09. Menen (B), CC De Steiger
15.09. Hermalle (B), CC Engis
17.09. Wageningen (NL), XXL Blues Club
...more dates tbc

TONY COLEMAN (BB KING drummer) & HENRY CARPANETO 5tet (USA/IT)
- Blues/Funky Blues/R&B - CD-Release EUROPE Tour 26.10. - 12.11.2017

27.10. Hermalle (B), CC Engis
28.10. Brackenheim (D), Kulturforum
30.10. Ruiselede (B), Banana Peel
04.11. Deventer (NL), Git Go
05.11. Amsterdam (NL), Q-Factory
06.11. Kassel (D), Theaterstuebchen
09.11. Chiavari (IT), Teatro Cantero
11.11. ITALY - tbc
...more dates tbc

CARLOS DEL JUNCO trio (CAN/EU) - Harmonica Blues/multi-awarded World-Champ
EUROPE Tour 01.11. - 12.11.2017

01. - 05.11. Trossingen (D), Hohner WHF
06.11. Ruiselede (B), Banana Peel
07.11. Oupeye (B), Chateau d´Oupeye
08.11. Ingolstadt (D), Neue Welt
09. - 12.11. Finland shows

SHAWN HOLT & The Teardrops (USA) - Chicago Blues. Son of Magic Slim.
EUROPE Tour 22.01. - 31.01.2018 / Scandinavia Tour 01.02. - 17.02.2018

22.01. Kassel (D), Theaterstuebchen
24.01. Rubigen (CH), Muehle Hunziken
25.01. Baden (CH), Nordportal
26.01. Schopfheim (D), Agathen
28.01. Dongen (NL), De Gouden Leeuw
29.01. Ruiselede (B), Banana Peel
30.01. Liege (B), Blues Sphere
...more dates tbc

SMOKEY HOLMAN and TWEED (USA) – Blues/Soul-Blues/R&B
EUROPE Tour 09.03. - 26.03.2018

09.03. Brackenheim (D), Kulturforum
10.03. Gaildorf (D), Kulturschmiede
11.03. GERMANY - tbc
12.03. Schopfheim (D), Agathen
13.03. Weil (D), Kesselhaus
15.03. Menen (B), CC de Steiger
16.03. Hermalle (B), CC Engis
17.03. NETHERLANDS – tbc
18.03. Wageningen (NL), XXL Blues Club
22.03. Vienna (A), Reigen/Vienna Blues Spring
23.03. Chemnitz (D), Eiscafe Temmler
25.03. NETHERLANDS/BELGIUM - tbc
26.03. Ruiselede (B), Banana Peel
...more dates tbc

Tours 2017
March - James Armstrong & Henry Carpaneto Band (USA/I) - 2014 JIMI award winner. Contemporary Blues
April - JP Soars & The Red Hots (USA) - modern electric Blues
May - Shawn Holt & The Teardrops (USA) - Chicago Blues/son of Magic Slim
September - Chris O´Leary Band (USA) - contemporary Blues/R&B
Oct./Nov. - Tony Coleman (BB King) & Henry Carpaneto 5tet (USA/I) - Blues/Funky Blues/R&B. BB King drummer...
November - Carlos del Junco trio (CAN/EU) - Multi-award winner. Harmonica Blues at its best.

Tours 2018
January - Shawn Holt & The Teardrops (USA) - Chicago Blues/son of Magic Slim
March - Smokey Holman and Tweed (USA) - Blues/Soul-Blues/R&B
April - Bruce Katz Band feat. Chris Vitarello (USA) - contemporary Organ/Piano Blues-Jazz
May - JP Soars & The Red Hots (USA) - modern electric Blues
...more tours tba/tbc soon.

BlueBridge Network International
...you get more than just an artist
http://www.bluebridge-network.com
info@bluebridge-network.com
bluebridgenetwork@gmail.com
http://www.bluegate-media.com
ray@bluegate-media.com
fon Europe +49.40.640.89201 * Skype - raybodenstein * fon Europe +49.176.4832.7369
*** please visit our YouTube channel www.youtube.com/user/RayBodenstein ***
*** all tours presented by www.rootstime.be ***